ROWERY TESTOWE

Warianty i zasady otrzymania sprzętu na testy

WARIANTY:

  1. Wpłata 100% wartości testowanego sprzętu jako kaucji (gotówka lub przelew).
  2. Podpisanie umowy użyczenia sprzętu testowego określającej rodzaj i stan techniczny sprzętu oraz wpłata kaucji w wysokości 70% wartości testowanego sprzętu, do wglądu 2 dokumenty ze zdjęciem, w tym dowód osobisty.

W razie chęci testowania sprzętu prosimy o kontakt telefoniczny,e-mail, facebook lub osobiście w sklepie stacjonarnym.

KOSZTY:

  • 150 zł za każdy rozpoczęty dzień

Każdorazowo godzina wypożyczenia jest traktowana jako moment rozpoczęcia doby.

Koszty testu zostaną zwrócone klientowi, jeżeli zdecyduje się on na zakup w naszym sklepie sprzętu takiego, jak testowany model.

ZASADY:

  1. Klient wypożyczający sprzęt do testów, bierze na siebie pełną odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt oraz swoje zdrowie w czasie wypożyczenia.
  2. Rowery testowe wyposażone są w pedały platformowe. Jeżeli klient korzysta z systemu pedałów zatrzaskowych powinien mieć je ze sobą.
  3. Klient ma obowiązek oddać sprzęt czysty i nie uszkodzony, w przeciwnym wypadku zostanie pobrana opłata za mycie bądź naprawę.

MTB:

TREK POWERFLY FS 5 2020

Powerfly FS 5 to wszechstronny, dający pewność elektryczny rower górski full suspension. Ten rower na szlaki full suspension o skoku 130 mm z mocnym silnikiem Bosch, widelcem RockShox, napędem Shimano zdolnym do zmierzenia się z trudami szlaku i wytrzymałą ramą Alpha Platinum Aluminium ze Zintegrowanym wymiennym akumulatorem RIB (z ang. Removable Integrated Battery) zapewnia lepszą równowagę na szlaku, estetyczny wygląd i niezrównaną prostotę obsługi.