Kategorie

Producenci

Informacja

Wysyłka jest realizowana za pomocą Kuriera - koszt 16,50 zł

Zamówienia powyżej 300zł - wysyłka gratis

Uwaga! NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ ROWERÓW!

Przy zakupie roweru TREK, DIAMANT, UNIBIKE możliwy jest tylko odbiór osobisty w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie przy ul. Obozowej 95.

W przypadku rezygnacji z zamówienia wysłanego na nasz koszt lub rezygnacji z części takiego zamówienia, która spowoduje, że pozostawiony przez Klienta towar nie przekracza wartości 300 zł (Poczta Polska) lub 1000 zł (kurier), od kwoty zwróconej Klientowi potrącimy zryczałtowany koszt wysyłki w wysokości odpowiednio 15 lub 50 złotych.

UWAGA! Paczki wysyłane przez naszą firmę oklejone są tylko i wyłącznie taśmą firmową (na białym tle widnieje napis w kolorze ciemno-niebieskim o treści: www.sportset.pl PHU SET, ul. Obozowa 95, 01-434 Warszawa, tel./fax. (0-22) 836 41 44, e-mail: set@sportset.pl). Prosimy zwrócić szczególną uwagę na stan paczki przy jej odbiorze: czy nie jest zniszczona, otwarta, czy nie nosi śladów otwierania i w związku z tym nie jest oklejona jakąkolwiek przezroczystą taśmą. W takim wypadku prosimy nie odbierać takiej paczki i niezwłocznie poinformować nas o zaistniałym fakcie. Paczka ta wróci do nas, a my będziemy mogli sprawdzić, czy jej zawartość jest kompletna i nie jest uszkodzona. Wyślemy ją ponownie po ewentualnym uzupełnieniu brakującego lub uszkodzonego towaru.

FORMA PŁATNOŚCI

Za towar można zapłacić w następujący sposób:

- DOTPAY szybka i bezpieczna płatność online

- za pomocą bezpiecznego przelewu bankowego lub kartą płatniczą (kredytową) z wykorzystaniem internetowego systemu płatności,

- przedpłata przelewem bankowym bezpośrednio na nasze konto,

osobista zapłata gotówką lub kartą w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie, ul. Obozowa 95.