Cross

Informacja

Cross

Cross 

W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • TREK seria DS

    W swoim bogatym asortymencie posiadamy markowe rowery marki Trek zarówno do jazdy terenowej, szosowej, jak i miejskiej. Rowery Trek są bardzo wygodne i funkcjonalne. Lekka i jednocześnie wytrzymała rama aluminiowa umożliwia nie tylko szybką jazdę, ale także łatwy transport roweru.

    Rowery Trek posiadają niespotykany design. Gwarantują także bezawaryjne i długoletnie użytkowanie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną specyfikacją wybranego modelu w celu dokonania trafnego zakupu.

    Seria DS — są to rowery hybrydowe. Charakteryzują się bardzo wytrzymałym zawieszeniem i lekką ramą w połączeniu z szybkimi kołami 700c. Rowery te idealnie sprawdzą się do jazdy w mieście, a podczas jazdy trudniejszym terenie nie uświadczymy żadnych problemów. Seria DS jest znakomitym wyborem dla osób jeżdżących w bardzo zróżnicowanym terenie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyć błotniki lub bagażnik i zyskać dodatkową funkcjonalność.

  • UNIBIKE

    Unibike to ponad 28 lat doświadczenie w branży rowerowej. Siedziba tej firmy mieści się w Bydgoszczy. Rowery tej firmy charakteryzują się wysoką dbałością o najmniejsze detale. Unibike oferuje swoim klientom komponenty najwyższej jakości, a dzięki współpracy z takimi firmami jak Shimano, Schwalbe, RST czy Kolloy zdobyła uznanie klientów, dzięki wysokiej jakości. Obecnie firma ta jest największym dostawcą części rowerowych i rowerów w Polsce. W ofercie znajdą Państwo rowery górskie i terenowe. W przypadku szczegółowych pytań odnośnie do tych rowerów prosimy o kontakt.